Přejít k hlavnímu obsahu

Anna Mašátová

anna

Hudební publicistka, manažerka a historička umění. Je editorkou pořadu ArtCafé Českého rozhlasu Vltava a zástupkyní šéfredaktora kulturního magazínu Uni, její články kromě Frontmana naleznete také v Harmonii, Full Moonu, Sparku, Lidových novinách aj.

Působila na pozici Head of communications festivalu Rock for People, byla ředitelkou hudební konference a showcase festivalu Nouvelle Prague. Vytvořila Jazz Guide Czech Republic a World Music Guide Czech Republic. Vedla workshopy, mentoring či zasedala v panelech na WOMEX, Ment Ljubljana, Nouvelle Prague, Czech Music Crossroads, MusicMatch, World Music Festival Bratislava, Meltingpot forum, Hlasohled, Piaristi – Jak na hudební PR, Frontman.cz, Kytary.cz, Svaz autorů a interpretů, Sympozium umění, hudba, management HAMU aj.

Zasedala v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu i v dramaturgické radě české hudební exportní kanceláře SoundCzech. Je zakladatelkou vzdělávací platformy Music Navigator. V roce 2022 působila jako odborná asistentka na Janáčkově akademie múzických umění v Brně. 

Od července 2023 omezila veškeré aktivity a nastoupila do Českého rozhlasu Vltava, kde se stará o pořad ArtCafé.

Články