Přejít k hlavnímu obsahu
Anna Mašátová -

World Music Festival Bratislava: konference, koncerty z celého světa

World Music Festival Bratislava přinese ve dnech 13. až 16. září již potřetí hudbu z celého světa a dvoudenní konferenci s účastí mezinárodních hudebních profesionálů. Během čtyř dnů Bratislavu z pěti scén rozezvučí muzika z oblasti world music, jazzu a příbuzných žánrů. Konference míří na hudebníky, promotéry i agenty.

Festival po hudební stránce představí to nejlepší ze Slovenska, Izraele, Ghany, Španělska, Řecka či Srbska. Součástí akce bude také filmová přehlídka, flamenco kytarový workshop, hudebně-taneční představení, bubenický drumcircle a další.

Mezinárodní konference, která proběhne 15. až 16. září, je určená hudebníkům, promotérům, hudebním manažerům a booking agentům. Čekají vás prezentace, panelové diskuze, mentorská setkání a další aktivity, je na třicet pozvaných internacionálních odborníků. Registrovat se můžete zde.

Tagy World Music Festival Bratislava

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

anna
Hudební publicistka, manažerka a historička umění. Je editorkou pořadu ArtCafé Českého rozhlasu Vltava a zástupkyní šéfredaktora kulturního magazínu Uni, její články kromě Frontmana naleznete také v Harmonii, Full Moonu, Sparku, Lidových novinách aj. Působila na pozici Head of…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY