Přejít k hlavnímu obsahu
Anna Mašátová -

Workshop pro bubenice startuje už tento víkend

Bubenice Klára Böhmová (Jolly Joker, Monoskop, drumshow Recyklas, Jan Burian, Nylon Jail aj.) pořádá tento víkend od 31. srpna do 1. září u Máchova jezera čistě dámský workshop bubnování. Témata budou bubenická, ale také seberozvojová. Pokud máš chuť se připojit, jsi zvána!

Cena workshopu je 900 korun a více informací získáte mailem: Claire.bohm@gmail.com.

„Poslední měsíce mě baví schéma, které mi navrhl Dalibor Mráz, hodně řeší techniku. Kombinuju ho s hraním písniček a snažím se přiblížit tomu, co slyším. Další oblíbený model je práce s paradiddly. Začnu na malý buben, pak variace s kopákem. Nebo ty rukoklady různě rozkládám do soupravy,“ říká Klára v našem rozhovoru, kde se mj. také svěřila, že její souprava je „shoda Milosti Boží, Aleše Langa, Franty Höniga ze Sonoru a mých bývalých skromných úspor v kombinaci s citem pro hudbu, kterou zrovna podporuju“. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Tagy Klára Böhmová bicí

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

anna
Hudební publicistka, manažerka a historička umění. Je editorkou pořadu ArtCafé Českého rozhlasu Vltava a zástupkyní šéfredaktora kulturního magazínu Uni, její články kromě Frontmana naleznete také v Harmonii, Full Moonu, Sparku, Lidových novinách aj. Působila na pozici Head of…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY