Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

TAYLOR ROAD SHOW 2014 v Brně

Značka Taylor vyrábí jedny z nejlepších a nejluxusnějších kytar na světě. Nenechte si ujít představení nových modelů této špičky mezi akustickými a elektroakustickými kytarami přímo od jejich vývojářů. Taylor Road Show proběhne ve středu 12. listopadu od 17.00 na brněnské prodejně Kytary.cz.

Vstup na akci je zdarma, ale pozor, kapacita je omezena! Registrujte se co nejdříve na workshop@kytary.cz a místo pro vás bude zarezervováno. Tuto prezentaci by si každopádně neměli nechat ujít žádní milovníci akustických a elektroakustických kytar. Vidět tolik luxusních kytar pohromadě a mít možnost klást otázky přímo jejich vývojářům a technikům je unikátní příležitost.

Taylor Guitars je americký výrobce akustických, elektroakustických a elektrických kytar a okrajově i baskytar. Tato firma byla založena roku 1974 Bobem Taylorem a Kurtem Listugem a dodnes je pod vedením Boba Taylora.


V nejbližších letech se společnost dynamicky vyvíjela a našla si široký okruh velmi spokojených zákazníků, mezi něž patří například světoznámí hudebníci jako Dan Crary, Leo Kottke, Doyle Dykes, Bryan Adams, Beck, Billy Corgan, The Edge, Paul Gilbert, David Gilmour, Tony Iommi, Mick Jagger, Mark Knopfler, Lenny Kravitz, Madonna, Alanis Morissette, Prince, Joe Satriani, Mark Tremonti, Steve Vai, Flea, Victor Wooten či kapely Aerosmith, Coheed and Kambria, The Cranberries, Duran Duran, Foo Fighters, Pearl Jam, R.E.M., Rise Against, The Scorpions, Sonic Youth, Tenacious D a mnoho dalších.

Tagy taylor

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY