Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba nevymáchaná: Ludvík Kulich poradí, jak vydělat buskingem

Plánujete se svým hudebním nástrojem kromě obrážení fesťáků hledat štěstí také na ulici? O tom, jak na to, nám povykládá Ludvík Kulich, host příhodného prázdninového tématu talkshow Hudba nevymáchaná. V dílu nazvaném Jak vydělat buskingem se dozvíte, co si s sebou na buskování vzít, co od něj očekávat, jak k němu přistoupit a kde v zahraničí na vás číhají legislativní překážky. Akce se koná před modřanskou prodejnou Kytary.cz v úterý 18. července od 18 hodin.

Ludvík Kulich je absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka a pedagog, od roku 2010 kytarista v kapele Anety Langerové. Můžete ho znát i díky jeho spolupráci s interprety Jelen, Debbie, Tomáš Klus, Magnum Jazz Big Band. Dnes je stálým členem orchestru Hudebního divadla Karlín a externím spolupracovníkem Symfonického orchestru Českého rozhlasu.

Tahle show Honzy Plášila není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Poslední zpracovaný pořad je s naším redakčním kolegou, tvůrcem seriálu a knihy Péče o kytaru, kytaristou Zdeňkem Lvem.

Stavte se a buďte součástí i vy. Vstup na akci je zdarma, tak 18. července dorazte na 18.00 hodin do Kytar v Modřanech!

Tagy Hudba nevymáchaná Ludvík Kulich

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY