Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Do Hudby nevymáchané se chystají The Cello Boys

Má tak tradiční nástroj jako cello své místo v současnosti? Nekonvenční workshop na toto téma na úterý 14. května připravuje principál Honza Plášil v rámci dalšího dílu svého pořadu Hudba nevymáchaná! Jeho hosty budou jedni z nejpovolanějších: Ladislav Mariaš a Zachar Fedorov, kteří spolu vystupují pod názvem The Cello Boys.

Od svého vzniku v roce 2016 The Cello Boys vystoupili na mnoha plesech, festivalech, veřejných akcích, obecních slavnostech a firemních večírcích doma i v zahraničí. Pravidelně také pořádají své vlastní koncerty v různých divadlech nebo industriálních či jiných netypických prostorech. Interpretují hudbu „klasickou“, pop, rock i jiné žánry. Do jejich repertoáru se tedy řadí jak J. S. Bach, J. Haydn, A. Dvořák, tak vlastní virtuózní úpravy těch nejznámějších písní kapel jako například Nirvana, AC/DC, U2, Europe, Iron Maiden nebo také známých interpretů a DJ´s, mezi které patří M. Jackson, L. Fonsi, Avicii a mnoho dalších.

Tahle show Honzy Plášila není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Poslední zpracovaný pořad je s baskytaristou Janem Jakubcem.

Stavte se a buďte součástí pořadu i vy. Akce se koná v úterý 14. května od 17 hodin na modřanské prodejně Kytary.cz. Vstup je zdarma.

Tagy Hudba nevymáchaná

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY