Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba nevymáchaná: Sandberg Clinic Tour a soutěž o baskytaru Electra

Basisti a nadšenci do baskytar Sandberg, zbystřete! Ve středu 5. června do modřanské prodejny Kytary.cz přijede vzácná návštěva: otec zakladatel značky Holger Stonjek. Přiveze svou vlastní basovou kliniku a už od cca 11 hodin dopoledne bude na prodejně, kde se s ním můžete potkat, pokecat, nechat si od něj poradit nebo se prostě jen vyfotit. A za nejlepší půlminutový groove můžete získat baskytaru Sandberg Electra.

Večer od 18 hodin bude Holger Stonjek v rámci talkshow Hudba nevymáchaná! vyprávět svůj příběh a samozřejmě předvede pár skvělých věcí v doprovodu dvou ultimátních basistů: Sophie Chassée a Victora Tugorese.

A jak vyhrát baskytaru Sandberg Electra? Pokud přijdete na večerní workshop, připravte si třicetivteřinový groove. Součástí večera totiž bude basová soutěž. Po ruce budete mít několik baskytar a kombo, na které můžete předvést, co umíte. Nejlepší groove vyhrává tuhle krásnou baskytaru s cenovkou vyšší než 20 tisíc korun.

Tahle show Honzy Plášila není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Poslední zpracovaný pořad je s baskytaristou Janem Jakubcem.

Stavte se a buďte součástí pořadu i vy. Akce se koná ve středu 5. června od 18.00 hodin v modřanské prodejně Kytary.cz. Vstup je zdarma.

Tagy Hudba nevymáchaná sandberg

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY