Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba nevymáchaná: basová klinika Sheldona Dingwalla, místo vstupného darujte jídlo

Dalším hostem kytarácké talkshow Hudba nevymáchaná! bude legendární kanadský výrobce baskytar Sheldon Dingwall. Když se řekne „multiscale“, mnohé po právu napadne jako první právě jméno Dingwall. Akce se chystá 5. dubna od 18.00 hodin v modřanské prodejně Kytary.cz. Sekundovat Sheldonovi během jeho basové kliniky bude talentovaný basista Dominik Vozobule.

Moderátorem celé akce bude už tradičně ostřílený Honza Plášil a celý program se bude odehrávat v angličtině. Důležitým upozorněním pak je, že vstup tentokrát není zdarma. Místo vstupného chce Sheldon vybírat jídlo, které pak společně odnesete do Potravinové banky. Je jedno, jestli donesete půlku chleba Šumava nebo půlku supermarketu, svou účastí na workshopu pomůžete dobré věci!

Tahle show Honzy Plášila není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Poslední zpracovaný pořad je s Janem Steinsdörferem – skladatelem, hudebním producentem a členem kapely Chinaski.

Stavte se a buďte součástí pořadu i vy. Vezměte nějaké jídlo a dorazte v pátek 5. dubna na 18.00 hodin do Kytar v Modřanech!

Tagy Hudba nevymáchaná Sheldon Dingwall Jan Plášil

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY