Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba nevymáchaná: Jan Jakubec se zaměří na techniku hry na basu

Kdo bude hostem první Hudby nevymáchané v tomto roce? Moderátor Honza Plášil si pozval Jana Jakubce, který 16. ledna od 18:00 hodin na prodejně Kytary.cz v pražských Modřanech předvede, že pro zvuk basy je nejdůležitější hráčova technika. Jaké jsou mezi nimi rozdíly pak prakticky ukáže nahráním do nahrávek. Dále popíše rozdíly a přidá pár tipů, jak cvičit, aby zvuk byl v muzice funkční.

Jan Jakubec je aktivním hráčem na české hudební scéně. Spolupracoval nebo stále spolupracuje s předními muzikanty z oblasti jazzové, popové, rockové, folkové, latino scény (Ondřej Pivec, Milan Svoboda, Sexy Dancers, Roman Holý, Jiří Korn, Dara Rolins, Black Milk, DJ Neo, Lenka Dusilová, Radůza, Ivonne Sanchez a další). Jako tzv. session player natočil stovky alb a singlů předním českým interpretům. Podílel se jako autor, spoluautor a hudební producent také na několika českých filmech.

Tahle show Honzy Plášila není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Poslední zpracovaný pořad je s Honzou Ponocným, který patří k našim nejvyhledávanějším českým kytaristům, producentům a skladatelům.

Stavte se a buďte součástí i vy. Vstup na akci je zdarma, tak 16. ledna dorazte na 18.00 hodin do Kytar v Modřanech!

Tagy Hudba nevymáchaná Jan Jakubec

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY