Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Po, 14.03.2016 - 08:00

Dokončete s Novation váš originální projekt

Britská značka Novation, která je oblíbená mezi producenty, beatmakery a DJs (prostě všemi, kdo mají co dočinění s elektronickou hudbou), přichází se zajímavou a originální kampaní.

Tahle kampaň by se dala nazvat jako výsostně antiprokrastinační. Její hlavní heslo totiž zní Finish somethingDokonči něco.

Každý, kdo sám něco nahrává (elektroniku obzvlášť), tohle určitě zná. Hromada rozdělaných projektů, tohle před mixem, tamto před masterem, v tomhle chybí basová linka, tady by to zase chtělo předělat beat. Novation vyzývá nás všechny, kdo to máme takto podobně, abychom naše rozpracované tracky dodělali. Tak pojďme do toho!

V rámci této kampaně natočili v Novation inspirativní seriál tutoriálů, který ukazuje, jak pomocí jejich nástrojů složit song „from the scratch“ neboli od nuly, až po finální mix:

V prvním díle uvidíte, jaký Novation gear je v synchronním módu a co všechno bude společně šlapat jako hodinky: Novation Circuit, syntezátor Bass Station II a Mininova.Druhý díl je věnovaný záznamu zvukových a MIDI stop do jedné session v Abletonu.Sekvencer v nástroji Novation Circuit vám dá spoustu možností pro vaši práci s nahranými stopami.Kompletní aranž skladby vytvoříte pohodlně s Novation Launch Control XL a kontrolerem Launchpad Pro.Díky Launchpadu dáte skladbě finální podobu a strukturu.
S Launchcontrol XL upravíte váš finální mix.Tak co, není na čase dokončit nějaký z vašich rozdělaných projektů? Ukažte vaši tvorbu světu. Podělte se s námi na facebooku, ať vidíme, jaký kus úsilí za vámi je. Těšíme se na to!

Tagy novation

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY