Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Pá, 05.06.2015 - 00:01

DJ workshop Novation a Ableton Live

V Praze a v Brně proběhne workshop pro všechny DJs, beatmakery a tvůrce elektronické hudby. Přímo z laboratoří britské firmy Novation přijede specialista Chris Calcutt. Řeč bude o moderních technologiích a použití MIDI kláves, kontrolerů i analogových syntezátorů Novation v elektronické hudbě.

Pokud vás elektronické žánry zajímají, chcete tvořit pulzující basy, úderné beaty a ostré syntezátorové linky, je workshop přímo pro vás. Každý návštěvník získá tipy na atraktivní a profesionální hraní a maximální využití všech funkcí zmíněných nástrojů. Spoustu cenných rad získají i nováčci, kteří s produkováním elektronické hudby chtějí teprve začít.

Část workshopu bude také věnovaná práci v hudebním programu Ableton Live, který používají hudebníci a hudební producenti po celém světě.

Workshop proběhne v úterý 23. června od 19.00 na prodejně Kytary.cz v pražských Modřanech a ve středu 24. června od 17.00 v prodejně Kytary.cz v Brně.

Vstup na akci je ZDARMA, nezapomeňte se ale registrovat na adrese workshop@kytary.cz. Každý návštěvník navíc získá poukázku s 10% slevou na cokoliv od značky Novation.


Tagy novation

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY