Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bluetooth sluchátka Pioneer HDJ-CUE1 BT

Už je to poměrně dlouho, co firma Pioneer představila poslední přírůstky do rodiny sluchátek řady HDJ. Tuto pauzu výrobce přerušuje novým modelem HDJ-CUE1 BT, jenž by měl zabodovat především u uživatelů, kteří od sluchátek požadují kromě slušného zvuku a moderní konstrukce také příznivou cenu. HDJ-CUE1 BT jsou sice primárně nabízena jako DJ model, nicméně představují i vhodnou volbu pro každodenní poslech hudby, o čemž vypovídá přítomnost bezdrátové technologie Bluetooth 5.0 a v neposlední řadě také stylový design.

Dynamická uzavřená sluchátka se supraaurální koncepcí a impedancí 32 ohmů využívají drivery o průměru 40 mm převzaté z profesionální série HDJ-X5. Citlivost je dána hranicí 104 dB při maximálním vstupním výkonu 2000 mW, frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí 5 Hz – 30 kHz, hmotnost činí 215 g, přiložen je kabel dlouhý 1.2 m a sklopná konstrukce umožňuje otočit obě mušle v úhlu až 90 stupňů.

Komfort poslechu navyšuje čalouněná čelenka, po připojení šňůry se spolehlivým bajonetovým systémem, se automaticky deaktivuje integrovaný mikrofon, ovladač hlasitosti a zmíněný Bluetooth Class 2 modul, jenž je kompatibilní s profily A2DP, AVRCP, HSP, HFP, pracuje s kodeky AAC, SBC a disponuje přímým dosahem okolo 10 metrů.

Podle slov výrobce nabízí HDJ-CUE1 BT v dané kategorii nadstandardně detailní projekci s posílenou odezvou nízkých pásem, a přísun energie pro BT okruh zajišťuje baterie dobíjitelná přes micro USB port, jejíž plné nabití (cca 2 h.) by mělo vystačit až na 30 hodin provozu. Součástí balení je audio a napájecí USB šňůra.

Sluchátka Pioneer HDJ-CUE1 BT s cenovkou 2650 Kč eur jsou dostupná v černé, bílé či červené verzi a za cca 30 eur pořídit lze také kity sestávající z náušníků a kroucených kabelů v oranžovém, žlutém, růžovém, modrém nebo zeleném odstínu. Zkrátka nepřijdou ani posluchači dávající přednost klasickým sluchátkám bez Bluetooth, pro které je za cenu 1850 Kč připraveno provedení HDJ-CUE1.

Tagy Pioneer Pioneer HDJ-CUE1 BT

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY