Přejít k hlavnímu obsahu
ahmed - St, 30.11.2016 - 13:30

Životaschopné Zvíře jménem Podzim

O tomhle nám už Jakub König před měsícem napsal ve své glose„Pokud to nebude super, určitě to Zvíře nepustíme z vodítka,“ říkal. Povedlo se.

Z projektu Zvíře jménem Podzim se těší všichni, kteří jsou jeho součástí. A že je jich pěkná řádka: Jakub König, Marie Kieslowski, Aid Kid, Tomáš Neuwerth, Tomáš Havlen, Ondřej Mataj, Veru Linhartová, Tereza Štětinová, Terezie Kovalová, Marie Puttnerová, Ondřej Zátka, Matěj Vejdělek, Tomáš Obermajer, Andrea Jarolímková, Linda Arbanová a Adam Pakosta.

„Už během práce na prvním singlu jsem se naučil tolik, jako nikdy za svůj muzikantský život. Písnička vznikla téměř bez přípravy během 4 dní nahrávání v kolektivu, který se v celku sešel úplně poprvé. V kolektivu muzikantů, kteří mě, co se zkušeností týče, mnohonásobně převyšují, a přesto jsou ochotní naslouchat mým produkčním záměrům. To je pro mě obrovský zážitek – být na stejné lodi s lidmi, kterých si tak moc vážím,“ říká Aid Kid. Co říkáte vy, má takové spojování různých hudebníků smysl?

Tagy Zvíře jménem podzim
Fanouškovské alter ego šéfredaktora. Zářezy najdete také na Radiu 1, festivalu Beseda u Bigbítu, na Xplaylistu nebo dříve Freemusic a u labelu X Production.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY