Přejít k hlavnímu obsahu
Kytara od Milana Caise
Kytara od Milana Caise
redakce -

Získejte v dražbě kytaru od Milana Caise nebo s podpisem 22 kapel

Osmý ročník soutěže o nejlepší hudební design Megaton Fashion Show se blíží. Kromě tradičních ocenění vycházejících z veřejného hlasování porota předá cenu i nejlepšímu designerovi. Na programu je ale také předání několika unikátních nástrojů, jejichž dražba právě probíhá.

Pro potřeby Megaton Fashion Show 2016 dražební artefakty pomalovali Milan Cais z Tata Bojs, tatéři Zdeňka Vyhlídková (ZdVyhl Tattoo) a Petr „Szabi“ Szabó (Tattoo Szabi), Daniel Kurz, tvůrci streamového pořadu Basárny a Slušnej kanál TV, kterému se podařilo získat celou plejádu podpisů na draženou kytaru (David Koller, Wohnout, UDG, Škwor a další). Artefakty můžete vydražit na facebookovém profilu Megaton Production do pondělí 23. ledna.

Párty, na které by neměli chybět milovníci plakátů, bukletů a kapelových triček, v pražském Lucerna Music baru proběhne ve čtvrtek 2. února 2017. Živě na ní vystoupí kapely Stroy a Lazer Viking a těšit se můžete i na tradiční módní přehlídku. Výtěžek z dražby a dobrovolného vstupného putuje Nadaci Terezy Maxové dětem.

Tagy megaton fashion show Basárny

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY