Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 16.12.2019 - 13:30

Megaton Fashion Show: soutěž o nejlepší hudební design pojedenácté

Další ročník jediné české soutěže o nejlepší hudební design je na spadnutí. Zatím se ještě soustřeďte na Vánoce, ale už od 6. ledna do 7. února přihlaste své návrhy prostřednictvím tohoto formuláře. Hledají se nejlepší booklety, plakáty a merch letošního roku.

Hlasování veřejnosti a odborné poroty o nejlepší designérku či designera roku vyvrcholí vyhlášením 4. března 2020 v pražském Lucerna Music Baru. Unikátní koncertní večer s módní přehlídkou Megaton Fashion Show bude moderovat Oto Klempíř z J.A.R a Simona Kosprt Veinlichová z Megaton Production.

A jak hlasování bude probíhat? Veřejnost na facebookové stránce Megaton Production zvolí vítězné portfolio, které ji nejvíc osloví. Odborná porota zvolí výherce ve třech kategoriích – nejlepší booklet, plakát a merch. Cenu designerů vyberou soutěžící sami mezi sebou. Návrhy mohou posílat nejen kapely, ale i samotní grafici a grafičky.

Na slavnostním večeru zahraje po loňském úspěchu opět reprezentativní výběr českých klubových muzikantek a muzikantů, které povede kapelník Karel Vošta. V příjemně poťouchlé módní přehlídce se v rolích modelů tradičně představí hudebníci.

Akce probíhá pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem, jež obdrží veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného.

Tagy megaton fashion show merchandising
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY