Přejít k hlavnímu obsahu
Megaton Fashion Show proběhne už 21. února, zdroj: YouTube
Megaton Fashion Show proběhne už 21. února, zdroj: YouTube
redakce - Út, 19.02.2019 - 12:00

Megaton Fashion Show oslaví desítku po frontmansku

Desáté výročí soutěže o nejlepší hudební design Megaton Fashion Show si organizátorky hodlají jaksepatří užít. Na předávání cen 21. února v pražském Lucerna Music Baru zazní velké hity zahraniční i domácí provenience, mj. vály od Sex Pistols, Mad Season, The Prodigy nebo Buty.

Letos na slavnostním vyhlášení vítězů tedy nezahraje „obyčejná“ kapela, ale pod hlavičkou Megaton Stars Band a s výběrem těch největších hitů směs zkušených českých klubových muzikantek a muzikantů. Za mikrofonem se objeví řada zajímavých domácích frontmanů, mj. Radek Škarohlíd (Hentai Corporation), Honza Křížek, Žofie Dařbujánová, Ema Brabcová (Khoiba) a další. Chybět nebude ani tradiční módní přehlídka, na které se v rolích modelů představí muzikanti. Moderování má na starosti Ota Klempíř z J.A.R.

Připomínáme, že se soutěží v kategoriích: Hudební designer/ka 2018, Booklet 2018 / Merch 2018 / Plakát 2018, Cena grafiků 2018 a Kapela na molu 2018. Třešničkou na dortu bude vystoupení dětí z projektu Bojovat srdcem, který organizátorky podporují již podruhé. Akce opět probíhá pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem, vstupné je dobrovolné.

Tagy megaton fashion show
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY