Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Festiwall 2022: Pocta Radimu Hladíkovi, kytarové hvězdy Chris Buck či Lari Basilio a #kumšt live

Festiwall, největší český veletrh hudby a hudebních nástrojů a zároveň třídenní hudební festival, oznamuje finální program koncertů. Návštěvníci modřanského areálu Kytary.cz se o víkendu 9.-11. září mohou těšit na Radim Hladík Tribute, brazilskou kytaristku Lari Basilio nebo německé death-jazzové buldozery Panzerballett s legendárním australským bubeníkem Virgilem Donatim. Součástí programu jsou také workshopy, výstavy a semináře s předními českými muzikanty. A samozřejmě nesmí chybět #kumšt live!

O druhém zářijovém víkendu se modřanský areál Kytary.cz už tradičně promění na veletržní a koncertní prostor pro setkávání hudebních nadšenců napříč žánry. Veletržní část je letos výrazně rozšířena, chybět nebudou jak nadnárodní firmy, tak ani menší čeští výrobci a kytaráři. Návštěvníky čekají veletržní slevy a soutěže o skvělé hudební ceny.

Koncertní line-up nabídne Poctu Radimu Hladíkovi s kapelou Blue Effect, festivalový Megaton Stars Band pod vedením kapelníka Karla Vošty, ale také fenomenálního kytaristu a známého youtubera Chrise Bucka s jeho kapelou Cardinal Black. Už poněkolikáté zavítají do Česka němečtí Panzerballett a jejich death-jazzová ekvilibristika, tentokrát podpořená Virgilem Donatim za bicími. A můžeme se těšit i na dvojici renomovaných kytaristek Lari Basilio a Yasi Hofer.

Kompletní koncertní program zde: https://www.festiwall.cz/koncerty

Součástí Festiwallu budou jako vždy také tématické semináře s předními českými hudebníky. Letos se o své zkušenosti podělí mimo jiné Michal Pavlíček, Petr Ostrouchov, Beata Hlavenková nebo Lukáš Chromek.

Už podvanácté proběhne v rámci Festiwallu také Megaton Fashion Show, jejímž vyvrcholením bude vyhlášení vítězného designu pro booklet, plakát a merchandise.

Smršť rad a doporučení, jak dosáhnout úspěchu v každém hudebním žánru, opět nabídne #kumšt live, a chybět nebude ani další youtube kanál z produkce Kytar.cz, OnAir s Pavlem Kučerou.

Třídenní vstupné stojí v předprodeji 490 Kč, zvlášť je pak možné navštívit sobotní koncerty za 290 Kč, nedělní koncerty za 390 Kč nebo jen samotný veletrh za 99 Kč na den. Děti do 140 cm mají vstup zdarma.

Předprodej probíhá v síti TicketLIVE.

Tagy Festiwall Festiwall 2022 Pocta Radimu Hladíkovi Lari Basilio Panzerballett Chris Buck Virgil Donati Yasi Hofer Megaton Stars Band megaton fashion show #kumšt OnAir

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY