Přejít k hlavnímu obsahu
Plánujete kupovat něco od Fenderu? Přijít 6. 6. do Jazz Docku se vyplatí. | Grafika: Tomáš Hejlek
Plánujete kupovat něco od Fenderu? Přijít 6. 6. do Jazz Docku se vyplatí. | Grafika: Tomáš Hejlek
Zdeněk Neusar -

Vstupenky na 10 let Frontmana mizí: chystáme tombolu s Fenderem!

Stratocaster za nejúspěšnější kytarové sólo, ale taky kombo Fender Mustang GTX50, reverb Fender Hammertone, kufr na elektrickou kytaru, značkový popruh nebo nástrojový kabel. Na oslavě desátých narozenin magazínu Frontman 6. června v Jazz Docku ve spolupráci se značkou Fender chceme udělat radost co největšímu množství hudebníků*ic. Každý zúčastněný dále získá slevu 10 % na zboží od Fenderu u Kytary.cz. S nákupem vstupenek, které seženete na webu klubu, raději dlouho neotálejte, začínají mizet.

Lístky do tomboly o hodnotné ceny od Fenderu získá každý po předložení platné vstupenky. Slevu 10 % na zboží Fender v kamenných prodejnách Kytary.cz, kterou bude možné uplatnit do konce června, obdrží jako dárek všichni návštěvníci a hosté našeho večírku bez rozdílu.

Lineup 10. narozenin Frontmana

Hotový je v tuto chvíli už i přesný lineup. Večer zahájí v 19 hodin podcast Na kafe s Davidem Pomahačem, kam přijali pozvání Robert Nebřenský a Tonya Graves. Následně v Jazz Docku od 20:15 hodin vystoupí talentovaná Anna Vaverková, jež za své loňské EP Roztomilá holka získala nominace na ceny Anděl, Vinyla i Apollo. Z Berlína přijede s kytaristou Liamem Blomqvistem a znamenitým bubeníkem Tobiasem Humblem, který koncertoval mj. s Trickym nebo Gang of Four, a představí své zbrusu nové album Pozdravy z polepšovny. Následně s krátkým setem svého projektu Low Heaven vystoupí autor Baskytarové posilovny Marek Bero.

Populární satirická dvojice #kumšt coby Duo Modřanka přijde se svými hosty na řadu od 21:45 hodin. Svoje největší hity v úpravách à la Duo Jamaha předvedou frontman Vltavy Robert Nebřenský, frontman The Atavists Adam Krofian, zpěvačky Anna K., Tonya Graves, Dominika Hašková z We Are Domi a Aiko. Hodinovou kytarovou smrští pak večer uzavřou The Atavists. Ti byli za aktuální album Prettier Than You nominováni na cenu Anděl v kategorii rock.

První akce v podobném duchu se uskutečnila v Jazz Docku před pěti lety na našich pátých narozeninách. Jako hosté Dua Modřanka se tehdy představili Ewa Farna, Petr Čtvrtníček, Klára Vytisková, Xavier Baumaxa, Žofie Dařbujánová, Radek Škarohlíd, Honza Křížek nebo Bruno Ferrari. Koukněte na krásný sestřih.

Těšíme se na společnou oslavu!

Tagy 10 let magazínu Frontman #kumšt Anna Vaverková The Atavists Low Heaven baskytarova posilovna

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Zdeněk Neusar
Muziku miluju. Aktivně se kolem ní pohybuju už od druhé poloviny devadesátých let, kdy jsem začal organizovat první koncerty a vydávat fanzin. Frontman a jeho vedení pro mě byla a je výzva. Cesta dál. Znát mě můžete i z Radia 1 nebo festiva…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY