Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Videopřehled nových produktů firmy PRS pro rok 2022 a ještě něco navíc

Šéf firmy PRS Paul Reed Smith a provozní ředitel Jack Higginbotham uspořádali v minulém týdnu na webu YouTube speciální živý přenos, v němž představili novinky společnosti, připravované pro letošní rok, a zároveň odpovídali na dotazy fanoušků marylandské značky. Na řadu přišly např. chystané modely Custom 24 SE s topem „Shallow Violin Carve“, rozšíření nástrojových sérií osazených přepínacím systémem 24-08, opulentní signovaná verze Private Stock kytaristky Orianthi či update elektroakustikých kytar z kolekce SE.

Chybět samozřejmě nemohla dlouho očekávaná finančně přívětivější varianta stratu SE Silver Sky John Mayer, oba protagonisté také přiblížili rozdíly mezi různými profily krků, debatovalo se o nejnáročnějších nástrojových projektech, levorukých verzích, aktualizacích nabídky barev a jejich vlivu na zvuk, způsobech řezání masivu pro stavbu krků, nebo kompaktních celolampových zesilovačích PRS. Pokud vás dané téma zajímá, tak mrkněte na přiložené video. Záznam má sice více než hodinovou stopáž, ale na stránce YT najdete rozepsaná témata s chronologicky řazenými odkazy.

Tagy Paul Reed Smith

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY