Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Trojice kovových bubínků PDP Concept Select

Firma PDP (Pacific Drums and Percussion), sesterská značka společnosti DW Workshop, představuje každý rok zajímavé produkty z oblasti bicích nástrojů a letošek není výjimkou. Do portfolia kalifornského výrobce přibyla trojice bubínků z nové série Concept Select, která tentokrát nabízí modely z hliníku, bronzu a oceli.

Každý snare disponuje identickými rozměry s průměrem 14 palců a hloubkou 6.5 palců, masivní stěny korpusů jsou vyrobeny z 3 mm silného materiálu, boky zdobí emblém vytvářený pomocí laserového gravírování, hardware je potažen vrstvou chromu, použit byl ladicí systém True-Pitch a mechanika DW MAG Throwoff.

PDP Aluminium Concept Select s hliníkovými stěnami disponuje jasným zvukem se sušším charakterem bez rušivých interferencí. Potřebnou vřelost tónu dodávají této verzi dřevěné ráfky z odolného ořechu.

Pro stavbu PDP Bell Bronze Concept Select byl použit zvonový bronz s údernou a těžkou projekcí, což z tohoto modelu dělá ideální volbu pro hráče razantnějších stylů.

PDP Steel Concept Select s matovaným ocelovým korpusem poskytuje typickou průraznost s explozivním atakem, výraznou odezvu ve vyšších středech a nadstandardní citlivost na sílu či způsob úderu.

Bubínky PDP řady Concept Select, které podle slov manažera PDP Roba Deana přinášejí zvuk luxusních butikových snare, jenž skvěle vypadají a přitom nezruinují muzikantovu kapsu, se na trhu objeví za následující ceny: Aluminium CS cca 500 dolarů, Bell Bronze CS cca 900 dolarů a Steel CS cca 500 dolarů.

Tagy PDP PDP Concept Select snare

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY