Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 25.04.2022 - 10:00

Soutěžte o 3 foukačky od Hohnera, které užijete jako začátečníci i profíci

Řada Hohner Progressive představuje diatonické harmoniky v Richter a Country ladění vyráběné v Německu. Jejich kvalita zpracování, herní vlastnosti a silný zvuk vám umožní rozvíjet vaše schopnosti a přecházet mezi hudebními styly. A vy teď foukačku Hohner Special 20 C-major můžete zdarma vyhrát. Stačí správně odpovědět na jednu jednoduchou otázku.

Konkrétně model Special 20 je doporučován jako jeden z nejlepších modelů vhodných i pro úplné začátečníky, který navíc neodložíte ani po letech praxe. Není divu – pro jeho vřelý, znělý zvuk a skvělé herní vlastnosti se těší přízni mnoha profesionálních muzikantů, např. Johna Poppera (Blues Traveler). Disponuje černým korpusem z odolného kompozitního materiálu ABS, kryty z nerezové oceli, dvaceti mosaznými hlásky a mosaznými plátky o tloušťce 0,9 mm.

Jak vyhrát foukačku Hohner Special 20 C-major?

Stačí odpovědět správně a včas na jedinou otázku: Nejslavnější filmový drsňák s harmonikou se narodil v roce 1921 a proslavil ho např. film Tenkrát na Západě. Znáte jeho jméno?

Správné odpovědi posílejte do neděle 15. května 2022 na email souteze@frontman.cz, do předmětu pište: „Soutěž Hohner“. Tři vylosovaní dostanou zdarma foukačku Hohner Special 20 C-major.

EDIT: Vyhodnocení soutěže

Děkujeme všem soutěžícím za zaslané odpovědi. Ano, správná odpověď je Charles Bronson. Foukačku Hohner Special 20 C-major vyhráli tito vylosovaní: Josef Holý z Chotěšova, Alan Zelenský z Prostějova a Kateřina Rohošková z Prahy 4. Gratulujeme!

Tagy Hohner

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY