Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

Soutěž: Masterclass s Markem Tremontim z Alter Bridge

Všichni kytaristé, kteří jsou příznivci kapel Alter Bridge a Creed, by měli zbystřit. Jejich kytarista Mark Tremonti uspořádá před svým koncertem, který proběhne v Meet Factory 28. května, kytarovou seanci v podobě Master Class pro několik šťastlivců.

Chcete si zahrát se světově uznávaným kytaristou? Máte životní příležitost. Stačí natočit krátké video, jak hrajete cokoliv od Creed nebo Alter Bridge. Nelamte si hlavu s nějakou zásadní studiovou kvalitou, video natočené na telefon postačí bohatě. Výsledek vaší coverové tvorby nahrajte na YouTube a odkaz vložte do komentářů pod vyhlášenou soutěž na facebooku Kytary.cz.

Pokud budete vybraní, vyhrajete vstup na master class přímo s Markem Tremontim, která proběhne před jeho sólovým koncertem v pražské Meet Factory 28. května. Součástí master class je i následné meet & greet během zvukovky. Budete mít možnost zjistit, jak si tenhle kytarový démon šteluje aparát, jaké používá krabičky, co všechno s sebou má na pódiu a tak podobně. Budete mít možnost konzultovat vaši techniku, zvuk, trénink a cokoliv vás napadne.

Mark Tremonti je americký kytarista italského původu, o jehož oblíbených aparátech jsme už psali. Vydal dvě sólová alba All I Was a Cauterize, které představí v rámci koncertu v Meet Factory. Ještě známější je ale coby zakládající člen a kytarista post-grungeových Creed a metalových Alter Bridge. Se skupinou Creed si za song With Arms Wide Open dokonce odnesl cenu Grammy. Časopis Guitar World ho označil za kytaristu roku hned třikrát po sobě a magazín Total Guitar ho uvedl na čtvrté místo nejlepších heavy metalových kytaristů.

Tagy Mark Tremonti

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY