Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 05.12.2020 - 08:00

Shame Shame: první singl z nového alba Foo Fighters

Dave Grohl a spol. před časem odehráli malý set v rámci populární show Saturday Night Live z produkce TV stanice NBC. Součástí vystoupení byla kromě umírněné verze songu Times Like These z alba One by One z roku 2002 také zbrusu nová skladba Shame Shame s vrstvenými party el. a akustických kytar doplněnými razantní rytmikou a doprovodnými vokály, kterou Foo Fighters ve formě koncertního videa následně umístili na YouTube.

Klip předznamenává očekávané vydání v pořadí desátého studiového počinu kapely, jenž by pod názvem Medicine at Midnight měl mít premiéru 5. února 2021. Album, podpořené labelem Roswell Records/RCA, obsahuje 9 tracků a k dispozici bude v digitálních formátech, na CD, standardním vinylu či v limitované edici Purple Smoke Vinyl. Frontman Dave Grohl v rozhovoru pro NME novinku specifikoval jako „naše album pro sobotní večerní párty“ a dodal, že materiál čerpá z „velkých groovů a riffů“ některých jejich oblíbených desek.

Tagy Foo Fighters Foo Fighters Medicine at Midnight
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY