Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Novým bubeníkem Foo Fighters je Josh Freese

Nedlouho po náhlé smrti Taylora Hawkinse se na muzikantských diskuzních fórech začaly množit spekulace, kdo by měl bývalého bubeníka Foo Fighters na tomto postu nahradit. Pravdu měli ti, kteří tipovali zkušeného Joshe Freesea,  jenž má za sebou mimo jiné spolupráci s Nine Inch Nails, Guns N' Roses, A Perfect Circle nebo Devo, a kvůli novému angažmá zrušil svou účast na nadcházejících koncertech Offspring a Dannyho Elfmana.

Foo Fighters už stačili oznámit novou koncertní posilu také prostřednictvím „uvítacího“ klipu (viz první přiložené video) z kapelové zkoušky, kde neúspěšné kandidáty na bubeníka sehráli Chad Smith (Red Hot Chili Peppers, Chickenfoot), Tommy Lee (Mötley Crüe) a Danny Carey (Tool), aby následně padla volba na Freesea, jenž s FF odehrál skladbu All My Life. Ostrou premiéru u Foo Fighters měl Freese 24. května na vystoupení v Gilfordu v New Hampshire, kterým upravená sestava v čele s Davem Grohlem zahájila letošní celosvětové turné.

Tagy Foo Fighters Josh Freese

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY