Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Čt, 19.05.2016 - 00:01

Noise Kitchen Synth fest 2: koncerty i kutilské pájení

Noise Kitchen slaví rok od chvíle, kdy vám poprvé v centru Brna začala dodávat synťáky, bicí automaty, moduly, pedály a další od velkých i malých značek. Nastal čas slavit: dvoudenním programem, který zahrnuje showcase výrobců elektronických nástrojů, workshopy, DJ sety, koncerty a párty.

Akce proběhne v Brně ve dnech 27. a 28. května, na půdě zaběhlého brněnského prostoru Praha, ale také v novém prostoru BLOKK, kde bude gril, workshopy, panelová diskuse s kolektivem FEMALE:PRESSURE, poslechové a DJ sety.

V rámci showcase si budete moct prohlédnout a pokroutit se stroji od velkých výrobců i nezávislých značek. Během sobotního workshopu si s asistencí můžete zapájet kompletní sortiment Bastl Instruments i vybraných vystavovatelů.

Po ukončení expozice a denního programu proběhne hudební produkce – jako speciální host letos přijal pozvání Luke Abbott (Border Community), který odehraje svůj set v pátek o půlnoci. Před ním a po něm vystoupí legenda norské elektronické scény Mental Overdrive, berlínský label/trio Amok, zastupující těžkotonážní techno, HRTL a mnoho dalšího.

Na tomto setkání dostanete možnost nahlédnout do dění v mezinárodním kolektivu lidí vyrábějících hudební nástroje, poslechnout si skvělou hudbu, pájet, povídat si a především utéct před každodenní kakofonií do pralesa modulárních i jiných syntezátorů.

V rámci akce proběhne i předváděčka skandinávské značky Teenage Engineering, která přináší na trh revoluční a stále oblíbenější nástroje Pocket Operators a syntezátory OP-1.

Tagy Bastl Instruments
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY