Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 31.10.2021 - 08:00

Mrkněte na unikátní model Sculpture, nejlehčí verzi PRS Custom 24

Obchod Ish Guitars, sídlící v městě Syracuse ve státě New York, si u značky Paul Reed Smith objednal speciální kousek PRS Private Stock Sculpture Custom 24, který díky váze pouhých 1.77 kg představuje nejlehčí verzi této oblíbené řady kytar. Unikátní exemplář ve sněhobílém laku má lubovou konstrukci těla s mahagonovou základnou a smrkovým topem, ebenový hmatník nese 24 pražců ve zlaté barvě a stejný odstín byl použit i u intarzií pozičních značek.

Zlatý povrch vládne nejen hardwaru, sestávajícího z otevřených firemních strojků vybavených bílými plastovými rondely a kobylky wraparound potažené desetikarátovým zlatem, ale najdeme jej také u strun Optima Gold. V zájmu dalšího snížení hmotnosti byla zásadně redukována elektronika, takže kromě piezo snímačů ukrytých v kobylkových kamenech nemá PRS Sculpture žádné ovladače ani magnetické snímače.

Prodejce Ish Guitars si sběratelský artefakt cenil na 13500 dolarů včetně custom pouzdra – minulý čas je použit proto, že kytara už našla svého kupce, takže případní zájemci se budou muset spokojit alespoň s přiloženým videem.

Tagy Paul Reed Smith PRS Private Stock Sculpture Custom 24
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY