Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 03.11.2014 - 08:01

Megaton Fashion Show podtrhuje smysl hudebních vizuálů

Hudba by měla být pořád to nejdůležitější, ale ani vizuál nemusí být pouhé pozlátko. V mnoha případech je dokonce rozhodující k tomu, aby si vás vůbec někdo všimnul. Šestý ročník soutěže Megaton Fashion Show, zaměřené na letošní nejlepší booklety, plakáty a merchandise právě začíná.

Svět se prostě mění a už i v hudbě platí, že vizuální prezentaci nejen na podiu není radno podceňovat. Organizátoři se proto už několik let snaží o poukázání na dlouho víceméně opomíjený hudební design, aby patřil mezi standardně doceněné výtvarné obory.

Přihlásit se můžete až do 21. prosince 2014. Slavnostní vyhlášení, spojené s tradiční módní přehlídkou kapel, se uskuteční v Lucerna Music Baru ve čtvrtek 22. ledna 2015.

Z darů jsou prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem podporovány konkrétní znevýhodněné děti – v posledních dvou letech bubenické uskupení Australian Buš-Kovice, studentská kapela z výchovného ústavu v Buškovicích, kteří za peníze vybrané na Megaton Fashion Show 2013 natočili svou první desku.

Vzpomínka na loňsko...

Tagy megaton fashion show
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY