Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

IKM iRig Micro Amp s USB kartou

Nový iRig Micro Amp softwarové společnosti IK Multimedia je víc než jen kompaktní aparátek pro domácí cvičení. Kytarové kombo nabízí kromě tříkanálového preampu doplněného koncovým zesilovačem o výkonu 15 W také integrovanou USB zvukovou kartu kompatibilní s platformami iOS/Mac/PC a uživatelé mají navíc možnost využít emulace z firemní aplikace AmpliTube.

Předzesilovač s trojicí analogových kanálů Clean, Drive, Lead přepínatelných pomocí podsícených tlačítek je vybaven ovladačem gainu plus třípásmový korekcemi a dva minijackové konektory slouží k připojení sluchátek nebo externího zdroje audia (Aux In).

Karta s micro-USB portem je postavena na převodnících s rozlišením 24-bit/92kHz a s připojeným smartphonem, tabletem či počítačem rozšiřuje zvukovou paletu o 10 typů aparátů + 26 efektů z aplikace AmpliTube CS (iPhone/iPad) nebo 9 simulací zesilovačů + 10 efektů ze softwaru AmpliTube 4 (Mac/PC).

Při napájení adapterem 9-15V poskytne koncová jednotka osazená potenciometrem Volume maximální výkon 15W, který se v případě použití šesti tužkových AA baterií (výdrž cca 15 h. provozu) automaticky sníží na 7.5 W. Kombo využívá 4palcový full-range reproduktor a na zadní straně najdeme i výstup pro externí kabinet s minimální impedancí 4 ohmy.

Kombo IK Multimedia iRig Micro Amp o rozměrech 210 x 125 x 155 mm a hmotnosti 1.26 kg bude na evropském trhu dostupné za cenu okolo 150 eur včetně kabelů Lightning - USB micro / USB A - USB micro, baterií a adapteru mikrofonního stojanu.

Tagy IK Multimedia IKM iRig Micro Amp

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY