Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 21.06.2021 - 10:00

Hohner: postavme ze starých foukaček zeď, která bude zpívat

Dosloužila vám už stará foukačka a chcete si pořídit novou? Až do konce června se můžete zúčastnit pěkné akce od firmy Hohner, která podporuje umělecký projekt zvukového umělce a hráče na foukací harmoniku Andyho Vazula Mandliho.

Andymu za léta aktivního vystupování prošlo rukama spousta harmonik, které dlouhou dobu ležely ladem – a Andy vymyslel způsob, jak je ještě využít. Přišel totiž s nápadem postavit zeď se jménem Windwall, která bude stát na místě Berlínské zdi, ale narozdíl od ní bude lidi propojovat a šířit poselství míru. Na tyto staré a použité harmoniky, nebo jak Andy příznačně říká disharmoniky, bude hrát už jen vítr – a připomínat tak neslavnou historii rozdělení světa na Západ a Východ.

Na srpnovou instalaci Andy potřebuje tisíce harmonikových lamel z celého světa. Akce u nás organizovaná Kytary.cz platí do 30. června 2021, svou starou harmoniku můžete přinést, a to na prodejny v Praze i v Brně. Za foukací harmoniku jakékoli značky si domů s 20% slevou odnesete novou foukačku od Hohnera.

 

Tagy Hohner

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY