Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 30.08.2020 - 08:00

Hlasité a zkreslené „dobré ráno“ Stevea Lukathera

Ranní budíček může mít různé podoby. Někdo má nastavené hudební téma či zvuk standardního zvonění v mobilu, jiný využívá automaticky spouštěné rádio a další je zvyklý na klasický budík. Ovšem najdou se i méně obvyklé a hlavně neplánované formy buzení, což může potvrdit také kytarista Steve Lukather, kterému před sedmou ráno přerušil spánek zahradník pracující u jeho hollywoodských sousedů.

Jak dokazuje Lukatherův instagramový příspěvek doplněný hashtagy # goodmorningsunshine a # f**kyou, člen kapely Toto se rozhodl na hlasitý zvuk vydávaný flotilou foukačů listí odpovědět divokým sólem hraným přes zkreslený vytavený aparát postavený na zahradní trampolíně. Po krátké, ale výživné produkci Lukather ještě popřál sousedům „dobré ráno“. Mrkněte na video. Třeba už jen z toho důvodu, že na koncertním pódiu pravděpodobně neuvidíte jednoho z nejžádanějších studiových kytaristů hrát v pyžamu.


Tagy Steve Lukather
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY