Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Frontman live stream: Život hudebního manažera – tipy a triky

Snažíte se manažera pro vlastní kapelu nebo projekt vychovat z kamaráda, nebo si na tuto profesi dokonce troufáte sami? Co všechno by manažer měl umět a jaké musí mít předpoklady? Tyhle otázky v panelovce, kterou chystáme na 14. října od 19.00 hodin, zodpoví profesionálové z oboru. Jedná se o první ze tří diskuzních večerů, který pro vás připravujeme ve spolupráci s Kytary.cz a Svazem autorů a interpretů.

Panelové diskuze Život hudebního manažera – tipy a triky se zúčastní Gabriela Pánková (Wohnout), Dominika Kruchňová (Pipes and Pints) a Šimon Kotek (Bratři Ebenové, Vladimír Mišík a další). Moderovat ji bude Ricardo Delfino, zhlédnout prostřednictvím live streamu ji bude možné na našem Facebooku, ale také na Youtube kanálu Kytary.cz a Twitch.tv.

Gabriela Pánková má na starosti management kapel Wohnout, Th!s a Lety mimo. Má bohaté zkušenosti s organizováním koncertů, managementem a bookingem kapel.

Dominika Kruchňová se pohybuje v hudební branži od roku 2011. Během své kariéry spolupracovala s mnoha interprety (Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Clou, Thom Artway) a působila v bookingových agenturách jako Melody Promotions nebo Joe´s Garage. Mezi 2018 až 2020 se věnovala managementu kapely Pipes and Pints, co-managementu společnosti Fly High Booking a více než deset let se podílí na organizaci festivalu Mighty Sounds.

Šimon Kotek je majitelem firmy 100PROmotion, která zastupuje Bratry Ebeny, Vladimíra Mišíka nebo Sto zvířat. Věnuje se i České filharmonii jako zvukař. Je také bývalým manažerem Hudby Praha. Mimo jiné je také letitým hudebníkem. Na bicí hrál kupříkladu spolu s Norbi Kovácsem a Olinem Nejezchlebou ve formaci Kybabu. Hraje také na kytaru a klarinet.

A jaké další panelové diskuze pro vás na podzim chystáme?

Jak distribuovat hudbu na internetu, 29. října 2020 od 19.00 hodin

Poučila vás doba koronavirová, jste už v digitální oblasti a šíření hudby na internetu jako ryby ve vodě? S Vojtou Kalinou (Pipes and Pints, Fly High Booking, MMF Czech Republic) doženete  všechno, co jste se nestihli naučit. Moderovat bude Jakub Nový (SAI).

Jak budovat a upevňovat značku kapely, 12. listopadu 2020 od 19.00 hodin

Hrát kvalitní muziku a mít šikovného píáristu je dobrý základ. Umíte ale opravdu dobře pracovat se značkou kapely, zhodnocovat ji? Je tak silná, aby se k vám fanoušci vraceli? Poradí zkušení marketéři z oboru, Michal „Majkláč“ Novák (RedHead Music, Bandzone.cz) a Lukáš Rychtařík (Championship Music). Moderovat bude Jakub Nový (SAI) a šéfredaktor Frontmana Zdeněk Neusar.

Tagy Život hudebního manažera Frontman live

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY