Přejít k hlavnímu obsahu
Vojta Kalina | Foto: František Otrmann
Vojta Kalina | Foto: František Otrmann
redakce - Čt, 22.10.2020 - 08:00

Frontman live stream: Jak distribuovat hudbu na internetu

Poučila vás doba koronavirová, jste už v digitální oblasti a šíření hudby na internetu jako ryby ve vodě? Dožeňte s Vojtou Kalinou všechno, co jste se nestihli naučit. Ve spolupráci s Kytary.cz a Svazem autorů a interpretů chystáme 29. října od 19.00 další panelovou diskuzi, která vám zodpoví řadu otázek z této důležité oblasti.

Panelovky Jak distribuovat hudbu na internetu se zúčastní Vojta Kalina, kterého jsme nedávno zpovídali v podcastu Dělníci kultury. V roli moderátora bude Jakub Nový (SAI, MusicJet). Zhlédnout diskuzi, ale také sami položit otázky, budete moct prostřednictvím live streamu na našem Facebooku, ale také na Youtube kanálu Kytary.czTwitch.tv.

Vojtěch Kalina (1982) zkušenosti s digitální distribucí nasbíral kontinuální osobní praxí od roku 1997 do dneška. Vystudoval management výpočetní techniky. Je zakladatelem kapely Pipes and Pints, hudební a marketingové agentury Fly Hight Booking a je místopředsedou sdružení hudebních manažerů MMF Czech Republic.

A jakou další panelovou diskuzi pro vás na podzim chystáme?

Jak budovat a upevňovat značku kapely, 12. listopadu 2020 od 19.00 hodin

Hrát kvalitní muziku a mít šikovného píáristu je dobrý základ. Umíte ale opravdu dobře pracovat se značkou kapely, zhodnocovat ji? Je tak silná, aby se k vám fanoušci vraceli? Poradí zkušení marketéři z oboru, Michal „Majkláč“ Novák (RedHead Music, Bandzone.cz), Petr „Kužel“ Blažek (420 Production, Music Managers Forum)  a Lukáš Rychtařík (Championship Music). Moderovat bude Jakub Nový (SAI) a šéfredaktor Frontmana Zdeněk Neusar.

Pustit si můžete také záznam z už proběhlé manažerské panelovky.

Život hudebního manažera – tipy a triky, z 14. října 2020 od 19.00 hodin

Snažíte se manažera pro vlastní kapelu nebo projekt vychovat z kamaráda, nebo si na tuto profesi dokonce troufáte sami? Co všechno by manažer měl umět a jaké musí mít předpoklady? Tyhle otázky v naší první podzimní panelovce řešili profesionálové z oboru: Gabriela Pánková (Wohnout), Dominika Kruchňová (Pipes and Pints) a Šimon Kotek (Bratři Ebenové, Vladimír Mišík a další). Moderoval ji Ricardo Delfino.

 

Tagy Frontman live digitální distribuce distribuce hudby Vojta Kalina Jakub Nový

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY