Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Boj o nejlepší hudební design se blíží do finále

Megaton Fashion Show 2013, soutěž o nejlepší hudební design, se kvapem blíží. Hlasování končí už zítra, tradiční dražba už dnes ve 21 hodin. Autoři a autorky vítězných návrhů budou vyhlášeni hned následující večer, tedy 30. ledna, v pražském Lucerna Music Baru. Výherci získají cenu ve tvaru bombičky, jejíž výrobu po předchozích dvou ročnících převzal po zesnulém Josefu Špetlákovi grafik Dan Kurz.

O doprovodný program akce se postarají kapely Skywalker, Monitor, Saved By the Fortune. Součástí večírku bude jako vždy módní přehlídka soutěžního merchandise oblečení. Na přehlídkovém molu se v roli modelů a modelek objeví například kapely Skyline, Pipes and Pints, Hentai Corporation a Kofe-In. Frontman poslední z nich, Jan Kunze, akci moderuje a zahrál si i v upoutávce. Welcome drinkem je rum Blue Mauritius.

Megaton Fashion Show je již 5. ročníkem jediné české soutěže svého druhu. Občanské sdružení Megaton Production, které za ní stojí, si klade za cíl za cíl rozšířit povědomí široké veřejnosti o českém hudebním designu a každý rok se snaží představit co nejširší škálu prací, vytvořených za minulý rok. Bez ohledu na hudební žánr či náklady, kterými byl vznik jednotlivých bookletů, plakátů či návrhů na propagační materiály interpretů a interpretek podpořen. Výtěžek bude věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

Tagy megaton fashion show

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY