Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bicí kity DW Collector's Series Pure Almond

Špičkové bicí sety Drum Workshop Pure Oak a Pure Purpleheart z edice Collector's Series dostávají konkurenci v podobě speciální edice Pure Almond. U novinky z produkce firemního Custom Shopu bylo použito extrémně tvrdé a houževnaté dřevo mandlovníku, které zvuku poskytuje rychlý atak a zvýrazněnou projekci vyšších frekvenčních pásem.

Nový konstrukční postup Staggered Tandem Core využitý při stavbě korpusů snižuje tenzi jejich stěn, pozitivně ovlivňuje vyrovnanost tónu a stabilitu ladění. Ručně vyráběné bubny jsou osazeny mušlemi s ladicími šrouby True-Pitch 50, snare bubínky mají struník True-Tone s mechanikou MAG Throw-Off a třípolohovým nastavením pnutí strun, tomy disponují úchyty STM a blány dodala značka Remo.

U limitované série čítající 50 kitů a stejný počet bubínků v transparentních lacích Toasted Almond nebo Natural Burst Lacquer Specialty lze objednat hardware v povrchových úpravách chrom, saténový chrom, nikl, černý nikl a také zlaté provedení. Každý buben ponese označení a podpis viceprezidenta a designéra DW Johna Gooda.

Kity Drum Work Collector's Series Pure Almond budou dostupné v maximálně šestimístných konfiguracích a na výběr jsou následující rozměry bubnů: tomy/floor tomy – 10”x7”, 10”x8”, 12”x8”, 12”x9”, 14”x12”, 14”x14”, 16”x14”, basové bubny – 20”x14”, 20”x18”, 22”x18”, snare – 14”x4”, 14”x4.5”, 14”x5”, 14”x5.5”, 14”x6”, 14”x6.5”, 14”x7”, 14”x8”.

Tagy DW Drum Workshop DW Collector's Series Pure Almond

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY