Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bezdrátové sety Sennheiser řady XSW 1 a XSW 2

Na český trh se dostává nová edice bezdrátových systémů Sennheiser řady XSW1 a XWS2 dodávaná v tzv. all-in-one paketech zahrnujících kromě receiveru také různé typy mikrofonů nebo klasický transmitter. Finančně dostupnější sety XSW 1 i vybavenější série XSW 2 nabízejí varianty pro zpěv, kytaru, dechové nástroje nebo mluvené slovo a vybírat můžete z celkem 12 modelů.

Přijímač XSW 1 s šířkou šířka VF pásma 24 MHz má jednoduše řešené ovládání, pevné antény jsou ukryty v šasi, paměť nabízí 8 bank pevných frekvencí po 10 předvolbách, rušivé interference eliminuje inteligentní noise gate Squelch a samozřejmostí je automatické vyhledávání pásem včetně VF synchronizace mezi přijímačem a vysílačem.

Pokročilejší model XSW 2 má oddělitelné antény, dokonalejší displej a lze jej pomocí montážní sady GAM 3 (součást balení) upevnit do racku. K dispozici je 960 laditelných UHF frekvencí, každá z 8 skupin obsahuje 12 předvoleb a přibyla další banka s 12 laditelnými kanály. Stejně jako u předchozí edice nechybí režim Mute na vysílači, kontrola VF přenosu pomocí pilotního signálu a funkce Squelch.

Série XWS 1 zahrnuje zpěvové modely XSW 1-825 a XSW 1-835 doplněné dynamickým kardioidním mikrofonem s výdrží baterií až 10 hodin, kytarové / baskytarové sety XSW 1-Cl1 a XSW 1-Cl2, varianty XSW 1-ME2 a XSW 1-ME3 s klopovým a hlavovým mikrofonem a verzi XSW 1-908 v kombinaci s malým mikrofonem na husím krku vhodném pro ozvučení dechových nástrojů.

Luxusnější "dvojkovou" sérii tvoří vokální varianty XSW 2-835 a XSW 2-865, kytarový / baskytarový model XSW 2-Cl1, hands-free XSW 2-ME3 a klopová XSW 2-ME2 v hodná na mluvené slovo. Ke každému modelu je dodáván i adapter NT 12-5 a 2 kusy tužkových AA baterií. Ceny se pohybují od cca 6 800 Kč za model XSW 1-825 až po 12 100 Kč v případě verze XSW 2-865.

Tagy Sennheiser Sennheiser XSW 1 Sennheiser XSW 2

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY