Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Zahrajte si na Welcome scéně Hradeckého slunovratu

Nemáte za sebou lobby šikovného manažera ani tisíce prodaných nahrávek, a přesto si chcete zahrát na pěkném festivalu? Právě vám nabízí příležitost festival Hradecký slunovrat na své Welcome scéně. Loni na ní během dvou festivalových dní vystoupilo třináct kapel. Přihlášku do konkurzu můžete posílat až do konce roku.

Welcome scéna, jakožto jedna ze tří hudebních scén festivalu Hradecký slunovrat na zámku Hradci nad Moravicí, je vhodnou příležitostí pro vás prezentovat svou tvorbu početnému publiku z řad návštěvníků festivalu, hudebních publicistů i organizátorů. „Nemusí jít nutně o nové hudební projekty, ale třeba i ty již zaběhlé a delší dobu fungující, o kterých se prostě jen příliš neví,“ říká Ondřej Oborný, který má scénu na starosti.

Už šestý ročník festivalu Hradecký slunovrat v Hradci nad Moravicí proběhne ve dnech 28. až 29. června 2019. Tento víkend, 2. a 3. listopadu, proběhne jeho podzimní „Winter edition“.

Bližší informace o konkurzu, včetně přihlašovacích formulářů ke stažení, jsou dostupné na webových stránkách festivalu: https://hradeckyslunovrat.cz/welcome/

Tagy Hradecký slunovrat

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY