Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 11.04.2021 - 08:00

Werewolves Of Portland: novinka Paula Gilberta

Na čtvrtý červnový den je naplánováno vydání v pořadí šestnáctého sólového alba kytarového čarostřelce Paula Gilberta, který s nahráváním novinky nechtěl čekat na ukončení restrikcí způsobených koronavirovou pandemií, a party všech nástrojů natočil sám. Titul Werewolves Of Portland obsahuje deset tracků, nahrávání probíhalo v portlandském studiu Opal a o producentskou taktovku se Gilbert podělil se zvukařem Kevinem Hahnem.

„Většinou jsem používal signované modely Ibanez Fireman, ale své místo zde mají také starší kousky ze 70., 80. a 90. let, jako Artist, Roadstar II nebo Ghostrider a ve studiu byl i modifikovaný Epiphone Olympic z 60. let. Na tyto nástroje jsem hrával v dobách kapely Racer X, takže bylo zábavné mít kytaru, která mi připomínala můj raný shredder styl,“ okomentoval svůj gear tovární hráč japonské značky.

Jako pilotní singl z chystaného titulu byla vybrána skladba Argument About Pie doprovázená animovaným klipem s Gilbertovými kresbami. Album Werewolves Of Portland bude prostřednictvím divize The Players Club, patřící pod holandskou společnost Mascot Label Group, distribuováno v podobě digitálních platforem, CD nebo LP.

Tagy Paul Gilbert Paul Gilbert – Werewolves Of Portland
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY