Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 28.12.2014 - 00:06

Všestranný pomocník Line6 AMPLIFi TT

Firma Line6 přichází s další verzí populárních aparátů řady AMPLIFi. Po 150-ti a 75-ti wattových modelech komb s pěti reproduktory se portfolio výrobce rozšiřuje o malou desktopovou verzi procesoru s označením Line6 AMPLIFi TT.

Kompaktní a všestranný pomocník pro cvičení a nahrávání disponuje stovkou presetů s možností použití až osmi efektů současně. V nabídce najdeme více než sedmdesát simulací známých zesilovačů, přes sto různých efektů a více než dvacítku speaker simulatorů.

Přímo z hlavního panelu multiefektu můžeme nastavovat zkreslení, basy, středy, výšky a reverb daného typu aparátu, včetně celkové hlasitosti, Ta tempa delaye a nechybí samozřejmě ani přehledná ladička a výstup na sluchátka. Zadní panel je osazen výstupem zesilovače (např. pro použití s větším a výkonnějším kombem), čtveřicí výstupů (stereo L/R jack a L/R cinch) do beden, optickým výstupem, konektorem přepínače FBV, USB rozhraním pro nahrávání do počítače a vstupem pro adapter 9VDC.

Kromě rozsáhlé editaci v počítači je díky zabudovanému rozhraní Bluetooth možno ovládat celé zařízení z telefonů na platformě Android nebo iOS - aplikace AMPLIFi Remote umožňuje detailní nastavení jednotlivých parametrů a vytváření knihoven s uloženými presety.

Line6 AMPLIFi TT s obrovskou nabídkou aparátů a efektů je ideální volbou pro domácí cvičení a nahrávání. Zařízení lze po připojení k HiFi systému používat v kombinaci s tabletem nebo telefonem také jako plnohodnotné centrum pro přehrávání zvukových souborů nebo můžete jamovat s nahrávkami svých oblíbených kapel. Oficiální cena pro americkou část trhu se pohybuje na hranici 200 dolarů.

Tagy Line6 AMPLIFi 150
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY