Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 05.01.2019 - 10:00

Test 45 napaječů aneb není adapter jako adapter

Téměř každá komponenta zařazená do signálového řetězce ovlivňuje větší či menší měrou výsledný zvuk, což platí i pro napájecí systémy. Těm, kteří uvažují o pořízení jednoduchého napaječe pro efekty, klávesy, kontrolery apod., by mohl pomoci test pětačtyřiceti 9V adapterů v provedení s klasickým transformátorem nebo v novějších spínaných verzích, u nichž byla porovnávána nejen reálná hodnota dodávaného napětí a proudu při plném zatížení, ale také odstup signálu od šumu, hmotnost a samozřejmě i cena.

Ve srovnávacím testu berlínského kytaristy a youtubera s nickem Max Solo Music najdete kromě adapterů méně známých značek také modely tradičních výrobců TC Electronic, Zoom, Strymon, Digitech, Korg, Line 6, Electro Harmonix, Boss, Ibanez, Dunlop atd. Pokud je cca sedmnáctiminutový záznam pro vás příliš dlouhý, tak v čase 16:06 min. začíná zjednodušená rekapitulace.

Tagy TC Electronic Zoom Digitech korg Line6 Electro Harmonix boss adapter
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY