Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Streamujte a ozvučte akustiku i zpěv s kombem Joyo BSK-40

Asijská značka Joyo Audio připravila další kompaktní kombo, tentokrát s označením BSK-40, které vzhledem k nevelkým rozměrům a přívětivé cenovce nabídne překvapivé možnosti použití. Multifunkční aparát o výkonu 40 W je připraven pro zapojení elektroakustické kytary, mikrofonu i externího zdroje audia a k tomu disponuje také streamovacím modulem Bluetooth, jednotkou přehrávající soubory MP3 nebo rytmickou sekcí.

Základem předzesilovače je kytarový kanál s jackovým a mikrofonní větev s kombinovaným (XLR/jack) vstupem, přičemž oba kanály mají vlastní hlasitost i třípásmové aktivní korekce, a u nástrojového kanálu najdeme také digitální chorus, reverb či delay s tlačítkem tap tempa. Ovladač tempa samozřejmě dostala i zmíněná rytmická sekce s 20 patterny, vybavená hlasitostí a parametrem Beats.

Vlastní volume má také sluchátkový výstup s funkcí Mute i sekce Recording doplněná dvojicí minijackových zdířek a portem USB-C (OTG). USB portem typu A pro flash paměť se soubory MP3 disponuje jednotka Music vybavená třemi tlačítky pro přehrávání skladeb, instalován je Aux In, opět nezávislá hlasitost a také párovací Bluetooth spínač.

Na hlavní panel se vešel i malý ale dostatečně čitelný displej, linkový symetrický DI XLR výstup, send / return efektové smyčky, síťový kolébkový spínač a třetí USB sloužící jako napěťový výstup 5 V / 1 A. Koncový zesilovač s potenciometrem globální úrovně (Master) je napojen na 6.5“ basový reproduktor a výškový měnič o průměru 2.75 palce.

Sečteno a podtrženo, velkoryse pojatá novinka nabízí celkem šest sekcí s nezávislými ovladači Volume, takže v podstatě nic nebrání detailnímu nastavení poměrů jednotlivých vstupů či zdrojů. Napájení zajišťuje DC adapter 24 V / 2.5 A nebo lithiová 18.5V/5.2Ah baterie pro cca 3 hodiny provozu a skelet je tvarován tak, aby bylo aparát možno postavit standardně, v úhlu i na stojan, k čemuž slouží hnízdo zapuštěné do pravého boku skříně.

Kombo Joyo BSK-40, které se pro některé muzikanty může stát ideálním řešením pro cvičení, menší jamy či decentněji pojaté koncerty, včetně online streamingu vystoupení, je dostupné za cenu cca 370 eur. Vybírat lze z povrchových úprav Black, Orange nebo White. Rozměry: 30 x 24 x 24.4 cm; hmotnost: 5.7 kg; příslušenství: převozní pouzdro, napájecí zdroj, USB kabel a redukce USB-C / Lightning.

Tagy Joyo Audio Joyo BSK-40

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY