Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Směrový mikrofon Sennheiser MKE 200

Současné smartphony, fotoaparáty nebo kompaktní masově dostupné kamery jsou schopny natáčet video ve vysokém rozlišení, ale kvalita audio záznamu mnohdy zaostává za obrazovou složkou. Tuto disproporci by měl odstranit nový kondenzátorový mikrofon Sennheiser MKE 200 s kompaktními rozměry, optimalizovanou směrovou charakteristikou a speciální konstrukcí eliminující manipulační ruchy a okolní interference.

Perforovaný tubus doplněný segmentem s minijackovým konektorem a univerzálním úchytem pro fotoaparát, stojanový držák apod. ukrývá kvalitní kapsli se super kardioidním směrovým patternem, systém disponuje interní ochranou proti větru a také odpruženým lůžkem minimalizujícím manipulační hluk.

Frekvenční odezva je dána hodnotami 40 Hz až 20 kHz, maximální SPL dosahuje úrovně 120 dB, citlivost činí -33 dB V/ Pa (1 kHz), mikrofon je automaticky napájen přes propojovací kabel (2–10 V) a 3.5 mm jackový výstup má uzamykatelnou zdířku bránící nechtěnému vytržení šňůry.

Kondenzátorový video-mikrofon Sennheiser MKE 200 o rozměrech 69 x 60 x 39 mm a hmotnosti 48 g je dodáván v setu obsahujícím dva spirálové kabely CL 35 TRS–TRS, CL 35 TRSS–TRS, externí windshield a převozní nylonový obal. Oficiální evropská cena kompletu se pohybuje těsně pod hranicí 100 eur.

Tagy Sennheiser Sennheiser MKE 200

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY