Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Út, 20.06.2017 - 00:01

Sluchátka Sennheiser Momentum HD 1 Pink Floyd

Na londýnské výstavě Their Mortal Remains, věnované historii artrockové legendy Pink Floyd, představila firma Sennheiser speciální model circumaurálních studiových sluchátek s označením Momentum HD 1 Pink Floyd, ve stylové úpravě vycházející z designu obalu jejich ikonického alba The Dark Side of the Moon z roku 1973.

Vnější strany mušlí dostaly efektní perleťový povrch s duhovým leskem a v jejich centru je znázorněné trojúhelníkové logo slavného alba. Pravá kůže obepínající skládací hlavovou opěrku z ušlechtilé oceli je obšita nitěmi v barvách duhy a po stranách najdeme kovové plakety s názvem kapely a nápis Their Mortal Remains.

Stejně jako standardní série Momentum HD 1 je i "floydovská" edice vybavena bezdrátovou technologií Bluetooth 4.0 + EDR podporující profily A2DP, AVRCP, HSP a HFP a také možností klasického poslechu přes odnímatelný kabel s jackovým 3.5 mm konektorem. Sluchátka se pyšní frekvenční odezvou v rozmezí 16 Hz až 22 kHz a THD zkreslení se pohybuje pod hranicí 0.5%.

V případě bezdrátového provozu zajišťuje špičkový zvuk kodek aptX, funkce NoiseGard potlačuje okolní šum, tlačítko NFC (Near Field Communication) aktivuje párování a následnou komunikaci s externím zařízením na krátkou vzdálenost a nechybí vestavěný duální mikrofon VoiceMax, který umožňuje konverzaci i v hlučném prostředí. Integrovaná dobíjecí baterie (Lithium-ion Polymer) s kapacitou 600 mAh zaručuje až 22 hodin poslechu.

Speciální edice bezdrátových sluchátek Sennheiser Momentum HD 1 Pink Floyd by se měla do celosvětové distribuce dostat na přelomu června a července za cenu pohybující se pod hranicí 500 dolarů a v balení najdete také nabíjecí adapter s USB kabelem, pouzdro a 1.4 m audio kabel s rovným a lomeným 3.5 mm jackem.

Tagy Sennheiser Sennheiser Momentum HD 1 Pink Floyd

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY