Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 02.12.2017 - 00:01

Samson G-Track Pro: USB mikrofon se zvukovou kartou

Kondenzátorový studiový USB mikrofon G-Track z produkce firmy Samson dostává svého inovovaného nástupce: model G-Track Pro s integrovanou zvukovou kartou s 24-bit/96 kHz převodníky a frekvenčním rozsahem 50Hz až 20kHz. Novinka bude dodávána společně s desktopovým stojanem, redukcí na klasický stojan a USB kabelem.

Flexibilní model s celokovovou konstrukcí disponuje duální kapslí o průměru 25 mm s třípolohovým přepínačem směrové charakteristiky (fig 8, kardioid, omni) a na těle najdeme také switch Mono/2-Track umožňující nahrávat vokál i nástroj buď do jedné společné nebo dvou samostatných stop.

Nechybí tlačítko Mute a trojice potenciometrů pro nastavení hlasitosti mikrofonního/nástrojového signálu a sluchátek a tříbarevná dioda informuje o funkcích Power, Clip, Mute. Na opačné straně korpusu je umístěn linkový jackový vstup, minijackový sluchátkový výstup osazený kvalitním zesilovačem (výkon 85mW / 32Ohm) a páčkový On/Off spínač monitoringu. USB port je zabudován do spodní strany těla.

Profesionální digitální mikrofon o rozměrech 116 x 268 mm, hmotností cca 1.6 kg, citlivostí +6 dB FS/PA a maximálním SPL 120 dB nevyžaduje žádnou instalaci ovladačů a je připraven k okamžitému použití se zařízeními pracujícími na platformách Mac a Windows.

Samson G-Track Pro představuje komplexní řešení při nahrávání zpěvových linek, nástrojů nebo mluveného slova a je ideální volbou jak pro muzikanty tak i podcastery, zvukové experimentátory, DJ atd. Do světové distribuce se inovovaná verze dostane zřejmě koncem listopadu, cena pro americkou část trhu byla nastavena na cca 150 dolarů.

Tagy Samson Samson G-Track Pro

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY