Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 25.04.2018 - 00:01

PA systém Samson Expedition XP108w

Firma Samson rozšiřuje nabídku kompaktních a pohodlně přenosných monitorů edice Expedition o aktivní all-in-one PA monitor/mixer Expedition XP108w. Kromě příjemných rozměrů a hmotnosti necelých 11 kg se může pochlubit také napájením pomocí dobíjitelných článků, zabudovaným mikrofonním receiverem a podporou bezdrátové technologie Bluetooth.

Dvoupásmový kabinet osazený středobasovým osmipalcovým wooferem a výškovým tweeterem o průměru 1 palce je vybaven digitálním koncovým zesilovačem (Class D) poskytujícím výkon 200 W a systém opatřený přijímačem bude dodáván společně s bezdrátovým dynamickým mikrofonem s dosahem až 60 m a klipem pro jeho uchycení na boku skříně.

Rozhraní Bluetooth umožňující využití externího zdroje zvuku (telefon, MP3, tablet atd.) disponuje vedle vlastní hlasitosti také funkcemi VoiceOver a pro případně spárování s mikrofonem Samson XPD Series USB DWS (prodáván samostatně) je připraven USB port XPD1.

Na zadní straně šasi najdeme také hlasitosti dalších tří kanálů včetně Master sekce s celkovým volume a společnými dvoupásmovými korekcemi se zdvihem +- 10 dB. Kombinovaný XLR/jack vstup s tlačítkem mic/line je doplněn minijackovým stereo konektorem Aux In a výstup Line Out může sloužit ke kaskádovému propojení s ostatními monitory.

O stavu baterií s výdrží až 20 hodin nepřetržitého provozu, jejich nabíjení a aktivaci celého systému informuje celkem 6 barevných diod a ve spodní části je umístěn hlavní vypínač a zdířka síťového kabelu. Bezproblémovou mobilitu zajišťuje dvojice pojezdových koleček a výsuvná rukojeť s masivním madlem.

Tagy Samson Samson Expedition XP108w
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY