Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 29.09.2018 - 00:01

Sada PreSonus AudioBox Studio Ultimate Bundle

Uvažujete o pořízení malého domácího studia, ale nejste zrovna typ, který by chtěl při výběru jednotlivých komponent trávit dlouhé hodiny pročítáním recenzí a porovnáváním cen? Pokud se k této části muzikantského národa řadíte, tak byste mohli ocenit novinku firmy PreSonus, která nabízí inovovaný, finančně výhodný komplet AudioBox Studio Ultimate Bundle obsahující vše potřebné pro základní studiovou práci.

Srdcem balíčku je zvuková karta PreSonus AudioBox USB 96 s dvojicí XLR/TRS vstupů osazených phantomovým napájením 48 V, převodníky 24-bit/96kHz, konektory MIDI In/Out, frekvenčním rozsahem 20Hz až 20kHz a dynamickým rozpětím s krajní hodnotou 105 dB.

Pro náběr vokálu a nástrojů je připraven kondenzátorový mikrofon M7 (+ desktopový stojánek) s kardioidní charakteristikou, maximálním SPL 136 dB a odezvou 40 Hz - 18 kHz , nechybí kvalitní, lehká sluchátka HD7 s polootevřenou konstrukcí, 50 mm drivery vybavenými neodymiovými magnety, rozsahem 10Hz až 30 kHz a citlivostí 98 dB.

Klasický monitoring obstarají aktivní, dvoupásmové referenční boxy Eris 3.5 využívající 3.5 palcový woofer doplněný palcovým tweeterem a zadním bassreflexem. Monitory disponují jackovými i RCA vstupy, dvoupásmovými korekcemi, vzájemné kabelové propojení je řešeno pomocí svorek, na čelním panelu najdeme kromě potenciometru hlasitosti také minijackový Aux In plus sluchátkový výstup a výkon sestavy poháněné Class AB stereo zesilovačem (bi-amp) činí 2 x25 W.

Kromě hardwarových komponent obsahuje paket samozřejmě i softwarovou složku v podobě firemní DAW aplikace Studio One 4 Artist nabízející neomezený počet stop, MIDI tracking nebo FX kanály s 25 integrovanými efekty. Jako bonus je dodáván i plug-in Studio Magic s efekty značek SPL, Lexicon, Eventide, Brainworx a Arturia. Cena setu PreSonus AudioBox Studio Ultimate Bundle by se na českém trhu měla pohybovat okolo 9 300 Kč.

Tagy Presonus PreSonus AudioBox Studio Ultimate Bundle
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY