Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 28.07.2021 - 00:01

Ovladač monitoringu PreSonus MicroStation BT

Firma PreSonus uvedla na trh desktopový kontroler monitoringu s označením MicroStation BT, představující analogový stereofonní pasivní attenuator, navržený pro připojení k dvojici aktivních monitorů. Kromě jednotky ovládající hlasitost je vybaven modulem Bluetooth 5.1, takže jej můžete spárovat s mobilními zařízeními, ať už pro příležitostný poslech, nebo pro rychlé A / B porovnání vašich mixů s komerčními materiály.

MicroStation B, zvládající i monitoringové systémy 2.1 se subwooferem, je osazen potenciometrem hlasitosti s velkou krytkou a čtveřicí tlačítek, opatřených dvoubarevnou ledkou, obstarávajících aktivaci subwooferu, výběr linkového nebo bezdrátového Bluetooth připojení, jeho párování s vybraným audio zdrojem a funkci Mute. Místo standardní stavové diody bylo použito stylové modré podsvícení s logem značky, převzaté z firemních monitorů.

Přední strana šasi disponuje minijackovým konektorem Aux In (telefon, tablet, MP3 přehrávač apod.), dvěma symetrickými TRS vstupy, stejným počtem full-range výstupů doplněných jackovým a RCA Sub Outem (subwoofer), nechybí 3.5 mm Aux výstup, sloužící také jako sluchátková zdířka, port USB-C a malý posuvný On/Off spínač.

Frekvenční odezva nabízí rozsah 20 Hz – 20 kHz, maximální zkreslení THD + N je dáno rozmezím 0.001 až 0.5 % v závislosti na zvoleném výstupu, dynamický rozsah dosahuje hranice 108 dB, výkon integrovaného sluchátkového zesilovače činí 2x 32.5 mW a vstupní odstup signálu od šumu je definován hodnotou 102 dB.

Kompaktní a lehce ovladatelný monitoringový kontroler PreSonus MicroStation BT o rozměrech 125 x 100 x 56 mm a hmotnosti 0.45 kg má streamovací Bluetooth sekci napájenou USB-C portem. Oficiální česká cena byla nastavena okolo hranice 3400 Kč.

Tagy Presonus PreSonus MicroStation BT

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY