Přejít k hlavnímu obsahu
Mvltifidvs -

Numark Mixtrack Platinum FX: recenze DJ kontroleru

Numark za svých padesát let od vzniku vždy držel prst na tepu doby, a přesto působil na scéně spíše jako výrobce dostupnějšího a nepříliš robustního vybavení. V dnešní recenzi vám ale ukážu, že to dávno neplatí.
 
Americkou značku Numark není potřeba dlouze představovat. Na trhu s DJ vybavením se pohybuje již od roku 1971 a za desítky let si připsala mnohá prvenství, která už jsou dnes považována za standard např. první DJ mix se zabudovaným samplerem nebo první profesionální duální CD přehrávač. V tomto videu vám vysvětlím, proč si myslím, že je Mixtrack Platinum FX jedním z nejkvalitněji vyrobených kontrolerů z dostupnější cenové kategorie. Projdeme si všechny možnosti hraní, efekty i konektivitu a přidám i pár osobních postřehů a také na co si dát při výběru DJ kontroleru pozor.
 
Pomohlo vám toto video? A co mám zrecenzovat přístě? Napište do komentářů.

Tagy Numark djing kontroler Numark Mixtrack Platinum FX

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Mvltifidvs
Mvltifidvs – latinský název pro malý, pružný sval, poskytující podporu při pohybu a držení těla. Pod tímhle pseudonymem vystupuji jen pár let. Od mládí za hudbou utíkám před světem a jeho chmury a na mojí hudbě je to pochopitelně znát – podle okolností mě nejčastěji uslyšíte h…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY