Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #88: Mardoša

Mardoša je v mnoha ohledech fascinující člověk. Například jeho záliba ve fotografování a dokumentování je archivářsky precizní a obdobně přesný je systém v jeho sbírce cédéček a vinylů. Letos také oslavil pětatřicet let od prvního koncertu domovské kapely Tata Bojs, která je opravdu ve skvělé formě. O tom všem uslyšíte mnoho detailních informací, které nejdou jen tak lehce dohledat.

Rozhovor o dobrodružství a fotkách.

Mardoša (Marek Huňát) je hudebník, textař a spoluzakladatel kapely Tata Bojs, se kterou letos oslavil pětatřicet let od prvního koncertu.

Myslím si, že s Mardošou si brzy sedneme znovu, protože bude potřeba několik důležitých věcí z jeho života probrat podrobněji, a taky se musíme věnovat klubu Delta, který byl díky výrazné komunitě lidí okolo ve své době zcela zásadním místem pro nezávislou scénu.

Podcast podporuje LD Systems.

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Mardoša Tata Bojs Podcast LD Systems

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY