Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #91: I Love You Honey Bunny

Melodie jako kdyby téhle kapele padaly z rukávu. Po debutovém albu Cosmic Background Radiation (2018), o kterém bylo hodně slyšet a které bylo nacpané chytlavými a chytrými písničkami, se letos I Love You Honey Bunny vrátili s novým albem We Just Had a Wonderful Time (2023), které jen potvrzuje, jak talentovaná a pracovitá tahle parta kluků je.

Rozhovor o blízkosti na dalekých cestách.

Jejich odvaha vyrážet za hranice doslova i obrazně je obdivuhodná. Kapela pro ně není jen povyražením, ale zodpovědně se věnují soustavné práci nejen na tvorbě, ale i na managementu. Zároveň je pro ně přístavem a bezpečnou zónou plnou pevných vztahů.

I Love You Honey Bunny je česká indie rocková hudební skupina, která vznikla v roce 2013 v Praze. Svoji energickou hudbu kombinují s lehkým nádechem elektroniky. Mají za sebou dvě alba – a pravidelně úspěšně koncertují v zahraničí.

Podcast podporuje LD Systems.

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem I Love You Honey Bunny Podcast David Pomahač

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY