Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 02.06.2021 - 00:01

MIDI keyboard M-Audio Hammer 88 Pro

Společnost M-Audio chce navázat na úspěch MIDI keyboardu Hammer 88 z roku 2017 vylepšeným modelem Hammer 88 Pro, bodujícím kvalitní plně vyváženou klaviaturou s 88 klávesami, takže na své si společně s producenty, zvukovými experimentátory apod. přijdou také pianisté, kterým verze Pro nabídne herní feeling velmi blízký klasickému nástroji a samozřejmě nadstandardní možnosti ovládání externích zařízení nebo DAW aplikací.

Dospělá klaviatura s funkcí aftertouch a volitelnými zónami, označovaná výrobcem jako nejlepší produkt ve své kategorii, kombinuje klasickou mechanickou technologii s pokročilým senzorovým obvodem pro vysokorychlostní skenování kláves, což zaručuje expresivnější zážitek ze hry.

Elektronika je schopna automaticky mapovat většinu známých DAW softwarů a virtuálních nástrojů, na hlavním panelu má své místo 16 rychlostně citlivých RGB padů, 9 přiřaditelných tahových faderů a 8 přiřaditelných potenciometrů. K dispozici je také malý OLED displej, který lze použít k vyhledávání a výběru zvuků, ovládacích prvků mappingu a dalších parametrů.

Integrovány jsou mody Smart Chord pro přehrávání akordů a Smart Scale eliminující špatné noty v dané stupnici, nechybí arpeggiator s ovladači Type, Octave, Gate, Swing a ergonomicky tvarovaná kolečka pro modulaci a ohýbání tónu. Na zadní straně šasi najdeme USB port, vstupy pro expression pedály, footswitche nebo sustain pedal, pětikolíkové DIN konektory MIDI In, Out a napájecí zdířku

MIDI keyboard M-Audio Hammer 88 Pro o rozměrech 142.2 x 12.7 x 28.2 cm a hmotnosti 18.5 kg je napájen pomocí USB portu nebo 9V adapteru. Za cenu pohybující se okolo 16600 Kč dostane uživatel kromě nástroje, notového stojánku a USB kabelu také trojici DAW aplikací, několik virtuálních nástrojů, editační MIDI software a pakety MPC Expansion zahrnující položky MPC Beats Producer Kits, F9 Instruments Beats Edition, LANIAKEA Sound, MSX Audio, Cr2 Techno Beats Edition apod.

Tagy M-Audio M-Audio Hammer 88 Pro

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY